Jūs esate:   Pradžia
Registruotis   |  Prisijungti


Naujausi įrašai

2017 m. balandžio 12 d.

Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių duomenų bazėje paskelbta informacija apie šiuos naujus vadovėlius:

Rytas Šalna, Vilhelmina Tuskenienė. Žemė 6. Geografijos vadovėlis VI klasei I dalis (lenkų kalba)

Rytas Šalna, Vilhelmina Tuskenienė. Žemė 6. Geografijos vadovėlis VI klasei II dalis (lenkų kalba)

Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Giedrė Motiejuitė. Žemė 7. Geografijos vadovėlis VII klasei I dalis (lenkų kalba)

Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas. Žemė 7. Geografijos vadovėlis VII klasei II dalis (lenkų kalba)

2017 m. balandžio 6 d.

Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių duomenų bazėje paskelbta informacija apie šiuos pataisytus vadovėlius:Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė, Vilija Vyšniauskienė. Pupa. Lietuvių kalbos vadovėlis III klasei 1-oji knyga (serija „Šok“)

Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė, Vilija Vyšniauskienė. Pupa. Lietuvių kalbos vadovėlis III klasei 2-oji knyga (serija „Šok“)

Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė, Vilija Vyšniauskienė. Pupa. Lietuvių kalbos vadovėlis III klasei 3-ioji knyga (serija „Šok“)

Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė, Vilija Vyšniauskienė. Pupa. Lietuvių kalbos vadovėlis IV klasei 1-oji knyga (serija „Šok“)

Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė, Vilija Vyšniauskienė. Pupa. Lietuvių kalbos vadovėlis IV klasei 2-oji knyga (serija „Šok“)

Jolanta Banytė, Džeralda Kuzavinienė, Vilija Vyšniauskienė. Pupa. Lietuvių kalbos vadovėlis IV klasei 3-ioji knyga (serija „Šok“)
   Šioje svetainėje skelbiama informacija apie bendrojo ugdymo dalykų vadovėlius bei jų recenzijos. 2011 m. visi duomenys buvo perkelti iš senosios vadovėlių duomenų bazės ir nuolat atnaujinami pagal leidėjų/teikėjų pateiktą informaciją. 
   Visi Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių duomenų bazės naudotojai bei lankytojai gali rašyti atsiliepimus apie vadovėlius. Kviečiame išsakyti savo nuomonę!
   Forume galite keistis informacija apie reikalingus, trūkstamus vadovėlius bei diskutuoti rūpimais klausimais.

Išplėstinė paieškaP. S. Jeigu Jums reikalingas bendras visų vadovėlių sąrašas, visus laukus palikite tuščius.
  • Bendrojo ugdymo dalykų vadovėliai ir mokymo priemonės (2271)


00000 (0)Atsiliepimai (0)
Orešek. Matematika 2-oji kn. I kl. (serija „Šok“) (rusų k.)
Žeknienė Salomėja, Žvirblienė Jolanta

Atsižvelgiant į situaciją, kad Lietuva tapo euro zonos nare ir įvestas piniginis vienetas euras, parengtas pataisytas matematikos vadovėlio „Orešek“ (serija „Šok“) I klasei komplekto leidimas.

Mokomasis turinys liko toks pats, kaip ir ankstesniuose leidimuose, tik uždaviniuose su piniginiais vienetais iš litų pakeista į eurus. Šių leidinių išskirtinis  ženklas viršelyje „Atnaujintas leidimas“.

Matematikos vadovėlio komplekto „Orešek“ I klasei turinys ir struktūra integruojami su pasaulio pažinimo vadovėlio komplektu „Žolud“. Vadovėlyje pateikiama loginį mąstymą ugdančių užduočių. Daugiau...

1 klasė  
Matematika
Matematika

00000 (0)Atsiliepimai (0)
Literatūra V kl. 1 d. (serija „Atrask“)
Gustaitienė Asta, Meškėlienė Živilė, Naudužienė Vida, Truskauskienė Vaiva

Literatūros vadovėlis V klasei, serija „Atrask“, tai – priemonė ugdanti smalsų skaitytoją, tekstų tyrėją ir kūrėją. Mokymosi medžiaga formuojama taip, kad mokinys žingsnis po žingsnio tobulintų skaitymo ir teksto suvokimo, kūrimo gebėjimus.

Vadovėlio tekstai aktualizuojami šiuolaikiškomis užduotimis, motyvuojančiomis mokinius savarankiškam mokymuisi. Daugiau...

5 klasė  
Lietuvių kalba (gimtoji)
Kalbos

00000 (0)Atsiliepimai (0)
Matematika. 1-oji kn. II klasei
Kiseliovas Arkadijus, Kiseliova Danutė

Atsižvelgiant į situaciją, kad Lietuva tapo euro zonos nare ir įvestas piniginis vienetas euras, parengtas pataisytas vadovėlio „MATEMATIKA“  II klasei komplekto leidimas.

Mokomasis turinys liko toks pats, kaip ir ankstesniuose leidimuose, tik uždaviniuose su piniginiais vienetais iš litų pakeista į eurus. Šių leidinių išskirtinis  ženklas viršelyje „Atnaujintas leidimas“.

Vadovėlis parengtas pagal Bendrųjų programų reikalavimus. Kiekvienai pamokai skiriama po vieną knygos atlanką ir vieną pratybų sąsiuvinio puslapį. Daugiau...

2 klasė  
Matematika
Matematika